Kurumsal

Hakkımızda

Sahip olunan son teknoloji ürünü makineler ile yapılan üretimle öncelikli olarak, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. Bu hedeflerine ulaşan firmamız sektörde adınııduyurarak kendine güçlü bir yer edinmiştir.

Üretim çeşitliliği, şehir merkezinde bulunan 2000 m² alanda kurulu mağazası ve bünyesinde bulundurduğu bayilikler ile ihtiyaca yönelik ürünleri tek firma bünyesinde bulundurmasının sağladığı avantajla hızla büyümektedir.

Firmamız membran kapak, laminat kapak, laminat tezgah, laminat masa tablası, laminat duvar bandı üretimi yapmaktadır. İmalatın yanısıra orman ürünleri satış, silverline, teka, dominox ankastre ürünlerini ve evye satışları, mobilya malzemelerine dair her türlü hırdavatı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Yüksek kalite standartlarıyla birlikte yenilikçi ve modern çizgileri birleştirerek mekanlarınız da ki değişimi gerçekleştirmeniz de size yardımcı olacak, farklı alternatifleriyle hep sizinle olacak…

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmak

Firmamız 2D ve 3D laminasyon uygulamaları ile pvc membran kapak, akrilik kapak, dekoratif duvar panelleri, alüminyum kapak, alüminyum bombeli kapak, ray kapak ve bunlarla beraber taç, baza, ışık bandı gibi aksesuarlarla birlikte modern çizgilerin ve klasik çizgilerin buluştuğu ürün çeşidine sahiptir.

Kalite şartlarımız öncelikli olarak kalite, hizmet ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Biz KAPAKC ENTER ailesi olarak, sizlerin şartlarına uygun, uzun ömürlü, kaliteli ürünler sunarak  hizmetimize devam etmekteyiz.

Sizlerin öneri ve görüşlerine daima önem vermekteyiz.Düşünce tarzımız itibariyle uzun yıllar süren gururlu tablomuz bizleri ve sizleri onurlandırmaktadır.

Vizyonumuz

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyi olmaya devam ederek sektörün lokomotifi olmak.